Gelin Saçı Nasıl Olmalı?

Gelin adaylarının hayalindeki saç modeli yüz şekillerine uygun olmayabilir. Başarılı bir sonuç için ideali uzman bir kuaförden fikir almaktır.

Gelin saçı kuaför önderliğinde belirlenirse çok daha iyi sonuç alınacağı kesin. Hem tecrübe hem de profesyonellik işin içine girince düğün günü sürprizle karşılaşmazsınız.

Gelin saçı topuz olsun diyenlere…
Gelin saçı modelleri arasında seçim yapmadan önce yüz şeklinizi bilerek yola çıkmalısınız. Yuvarlak yüzlü gelinler yandan sıkıca taranmış ve ayrılmış yapışık saçları tercih etmeliler; tepede yüksek topuzlar kullanmalılar.

Gelin saçı açık olsun diyenlere…
Kemikli hatlara sahip gelinler ise doğal dalgalı maşalar ya da düşük bombeyle toplanmış saçları kullanmalılar.

Gelin saçı modelleri 2021 yılında doğal ve uçuşan modeller…
Ancak çok sıcak havalarda gelin saçı yapılırken açık bırakılmış omuza dökülen saçlar çabuk bozulacağından bu durum göz önünde bulundurulmalı, spreyle netleştirilmiş modeller tercih edilmelidir.

Mutlaka!
Gelin saçında istenmeyen sonuçlar doğmaması için ilk olarak hangi yüz hangi model (hangi yüz hangi model metnine linklenecek) konusu halledilmeli. Ardından prova geliyor. Düğünden 1 hafta önce gelinlik, duvak ve gelin saçı aksesuarları göz önüne alınarak model en azından taslak olarak belirlenmeli ve uygulanmalıdır. Böylece düğün günü stres yerine keyfe bırakır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat
Sign in
Kapat
Sepet (0)

Sepetinizde ürün bulunmuyor. Sepetinizde ürün bulunmuyor.